Program Work and Travel USA

mapa aparat tablet

 

Studiujesz ale nie jesteś obywatelem USA? Chciałbyś zwiedzić USA i zdobyć tam doświadczenie zawodowe? Jeśli tak, to w kolejne wakacje 2021 skorzystaj z genialnego programu Work & Travel USA!

Program dostępny jest tylko dla studentów, jeżeli studiujesz to masz możliwość przez 4-5 miesięcy żyć jak “lokales” w amerykańskiej społeczności. To bardzo dobra okazja na zdobycie doświadczenia i kliku nowych punktów w Twoim CV. Dodatkowo masz niesamowitą okazję na przeżycie niesamowitych przygód w kraju w którym jest tak wiele do zobaczenia. Work & Travel USA to nie tylko praca i zwiedzanie, to możliwość poznania prawdziwej amerykańskiej kultury i mentalności, to zapewne będzie cenna lekcja pozytywnego myślenia. To nieustająca lekcja języka angielskiego w pracy, na zakupach, czy w podróży.

Work & Travel to możliwość poznania ciekawych ludzi, to szansa na zdobycie przyjaciół z całego świata. Chyba każdy chciałby odwiedzić takie miejsca jak Floryda, Las Vegas, Grand Canyon, Seattle czy Góry Skaliste. Przeczytaj opinie osób które skorzystały z tego programu. Przekonaj się, że naprawdę warto przynajmniej raz wyjechać do USA i poznać ten kraj od podszewki.

Adam, który skorzystał z programu Work and Travel obecnie mieszka i pracuje w Sydney w Australii. Adam pochodzi z środkowej Europy, jak twierdzi w USA zdobył cenne doświadczenie, poprawił swój angielski. Adam dodaje że pobyt i praca w USA miały duży wpływ na to, że szybko otrzymał pracę w Australii. Dodatkowe kilka linijek w jego CV sprawiło że pracodawcy w Australii przychylnie potraktowali jego kandydaturę.

Chciałbyś kiedyś pracować bez przeszkód w kraju anglojęzycznym m.in. Kanadzie, Austrli, Wielkiej Brytanii. Studiujesz a twój zawód jest na liście tych deficytowych? Skorzystaj z Work and Travel aby poszerzyć swoje horyzonty. Sprawdź jako powinno wyglądać dobre CV - link (artykuł jest w języku angielskim). Dzięki temu programowi tak jak Adam zdobędziesz nowe doświadczenie, które wpiszesz do swojego CV. Przyszły pracodawca zapewne doceni, że nie ma dla Ciebie przeszkód i granic, których nie pokonasz, żeby rozwijać się zawodowo. Ludzie odważni i przedsiębiorczy zawsze dla pracodawcy są lepszym wyborem a niżeli przeciętna osoba która zna świat tylko z telewizora.

Zapoznaj się ze szczegółami oferty i nie zwlekaj. Oferta dostępna jest w wielu krajach, sprawdź czy studenci z Twojego kraju są objęci tym programem. A jak to zrobić? W swojej przeglądarce internetowej wpisz tytuł tego artykułu. Jeżeli tak to nie wahaj się, dołącz do tysięcy zadowolonych studentów, którzy do dzisiaj wspominają swoją przygodę z Work and Travel.

Komentarze


Napisz komentarz:

Podpis:


   =  (Antyspam)  

O mnie:
Pewnie że chciałbym być bogatym!

Pisze jako:
Wojownik
Bo w biznesie jest jak na wojnie :)